Новинки

Здоров друзяки та гості сайту jjoriki.com . Дякую ,що завітали в гості.Маючи свою сторінку в ФБук, я до деякого часу висловлював своі думки при допомозі малюнку,але останнім часом кацапсько-ольгінська гидота просто заіПала своїми блокуваннями,банами,попередженнями видаленням майже всіх моіх робіт і тд. Методом "проб і ашібок" получився такий сайт ,поки він ще "сирий" ,але маю бажання і надію зробити його для Вас дійсно цікавим.Пишіть побажання ідеі ,критику ,буду прислуховуватись.
 1. Скоро за слово "короновірус"будуть пиздити. А поки,що,фантазія "Якось в кабінеті Резиденції ВОЗ" або "Про ефіопа який весь Світ наїбав"

  ...

 2. ...

  ...

 3. ...

  ...

 4. Коли були останні вибори до Ради,завдання було одне -зробити партії президента монобільшість. Бо було зрозуміло ,буде монобільшість -буде робота парламенту в інтересах виборців . Ось проходить менше року, і з'ясувалось ,що моноліт наполовину складається з гівна.Випускники ̶Ф̶а̶к̶у̶л̶ь̶т̶е̶т̶у̶ ̶е̶к̶о̶н̶о̶м̶і̶к̶и̶ ̶О̶к̶с̶ф̶о̶р̶д̶с̶ь̶к̶о̶г̶о̶ ̶У̶н̶і̶в̶е̶р̶с̶и̶т̶е̶т̶у̶Трускавецького готелю,факультету "Все на шару" ,уявили себе суперпрофесіоналами в питанні антикризових реформ, та після прискіпливого допиту винесли своє "фе" президенту країни , якій дійсно вдалося.

  ...

 5. Цікаво чому нова влада не запрошує в Україну европейських фахівців з права,економіки,медицини та політики. Чи там закінчились фахівці,чи папєрєднік назавжди відбив бажання ,чи теперішні вважають себе ,після Трускавця ,такими вумними що допомоги та порад потребують??? PS Мабуть запрошують,а вони не чують

  ...