4.8214285714286 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.82 (28 Голосів)

Випадково потрапив на дуже цікаве відео :

Якщо про одного президента упиздня,щось говорити навіть не цікаво( бо воно гавкає тільки по команді і то, коли відціплять від батареі).

То, згадуючи  перший склад Віагри перших трьох, також мало шо можу доброго сказати... Пам;ятаю, як вони вели себе під час початку захапання Хуйлом Криму  -  просто ніяк. Три сцикуна, які просто мовчали і боялись налякати свого лєпшего колєгу.

Ми, наївні, дали  " кредит довіри"  і вибрали в один тур,замісь лівого яйця - праве (бо думали, шо то велика різниця).

Але воно перше, шо зробило, це в день річниці вбивства Гонгадзе відправив вбивцю журналіста представляти перед виблядками інтереси Украіни,а сам з соплями квітами стояв на колінах перед меморіальною дошкою Георгія.

Я  надіюсь  дуже б не хотів  наблюдати картинку з Растова" в "стерео" зображенні.

А може і не з Ростова)))

Ну, і так шоб завершити,  (падвєсті ітогі),якби мені сказали придумати геральдичну емблему для всіх презиків,це було би так:

Дякую друзяки за увагу. Далі буде...ой буде....

 
Коментарі   
Kluch
+2 # Kluch 21.06.2015, 01:45
[coub]http://coub.com/view/6xdcw[/coub]
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Kluch
+16 # Kluch 21.06.2015, 02:36
Панове президенти, є до вас розмова.
Бо ми давно не чули від вас правдиве слово.
І, може, я ніколи б не починав її,
Та скажу вам відверто - причина у війні
В яку ви цю країну всі разом погрузили
І, щоб її не було, ви нічого не зробили.
Невже за стільки років ви достатньо не нажили,
Щоб заробляти гроші, копаючи могили?
Панове президенти, є до вас питання:
Чому ви всі живете як голубці в сметані
Тоді, коли всі люди скидаються солдатам
Копійками, які ви ще в них не встигли відібрати?
Чому ви не пошлете на війну своїх синів,
Ні внуків, ні племінників, самих вас там не видно,
Зате на смерть кидаєте чужих чоловіків
Скажіть мені, невже це виглядає справедливо?
Чому холоднокровно ви зливаєте країну?
І у крові своїй ви власну топите дитину
Скажіть, будь ласка, чим всі люди в цій країні винні
Скажіть ціну, за скільки ви продали Україну!
Я хочу побажати вам , панове президенти
Відчути весь наш біль на собі, перше ніж померти.
А всім нащадкам вашим - я хочу тільки зла Яке ви всі разом роками готували нам!
(с) Кузьма Скрябін
Суки :kil: :kil: :kil:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Сергій
+5 # Сергій 21.06.2015, 07:52
Ой, ваша правда, Георгію. Хамелеон і ламання батончику особливо вразили :)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Kluch
+1 # Kluch 22.06.2015, 03:04
Львовянин Дмитрий Голубничий, который в 16 лет вместе со своим отцом прошел Майдан во время кровавых боев на Институтской, написал стихотворение о Президенте Украины Петра Порошенко.

Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Kluch
+2 # Kluch 27.07.2015, 04:21
Харчишин-гівно. Його комент з ФБ після візиту до однотурового.
На зустрічі з паном Президентом я зламав олівець. Посміялись. Запитав чи не сидів на моєму місці "легітимний"?
- Може бути!
- Та він скрізь сидів...
Ще раз посміялись...Ми поділили олівець на двох, на пам'ять про зустріч і про те, що комунікація з народом не на вищому рівні. Дізнався багато нового. І наче є чим йому поділитися, але чи має президент публічно розповідати про те, що за останній рік, витратив 300 000 000 власних коштів на благочинність? Ну так, він жеж мільярдер...а не бідний президент Уругваю на Жуку...Ми обрали багатого. І я подумав, чи змігби я віддати хоча б половину з того, що маю? Чи повинен президент говорити про те, що відправив спецлітаком, за власний кошт скалічену львівську міліціянтку на порятунок до Ізраїлю, яку вже майже поховали і Садовий порадив просто молитися за неї... І навіть не пукнув, щоб допомогти! Про те, що він зціпивши зуби терпить такий уряд, аби не наробити помилок 2005року. І багато іншого позитивного, про що, дійсно варто не мовчати, а говорити, типу, про дуже ризикований і критикований хід із Саакашвілі та Згуладзе - вони ж з неба не впали! Але й про те, що 3000 прокурорів було звільнено і призначено 700 молодих. Про тих гандонів, що заважають впроваджувати реформи. Про те, що у війську шалена кількість самогубців! Про комбатів семенченків і франшизу ПС у Мукачево. Про свою військову тактичну помилку, коли намагався зімкнути східний кордон, а не пішов на Донецьк та Луганськ. Це ж нормально усвідомлювати свої помилки і говорити про це, але ж не тільки перед нами! Про те, куди вони намагаються загнати Путіна. Про Обаму, Європу та обіцяну зброю. Тощо.
Колись я був директором муніципального колективу.
Не тому, що дуже хотів ним бути, а так сталося, мене обрали колеги. І наче нічого поганого не зробив і не думав, та за кілька місяців, для багатьох друзів, я став гімном. Конкретним. Хоча рвав труси і сорочку, аби зберегти колектив і зробити щось добре. Я вже забув ті часи і ми залишилися друзями, але сьогдні ще раз зрозумів, що добрих директорів не буває, особливо, коли шось тихо робиш, а ще гірше, коли робиш і мовчиш.
Я хочу вірити і маю надію на чесність у обіцянках і відвертість у словах президента. Дякую, хоча б за те, що намагається бути в курсі того, чим народ живе. І попри прохання колег не робити цього, таки зустрівся з нами. Я розумію, що позитивно піднесений після зустрічі, тепер "справжніпатріоти" "всепропальщики та насзрадильщики" сміливо можуть записати мене у "порохоботи" чи у продажного музиканта, але якщо/коли моя ейфорія та надія на краще, не дай Боже, розвіється і я відчую себе обдуреним кугутом, я перший вибачусь перед вами за ці слова і звернуся до президента, але вже з іншим текстом.
Я не все запитав у гаранта, але те, чи усвідомлює він, що, або ввійде в історію, як перший народний президент-реформатор, чи складе список тих ублюдків, до яких звертався Кузьма - я запитав. А ще, про медичне страхування для військових і їх обіцяні заробітки. Колеги спитали і про Рошен... Дуже хочеться вірити, що він все розуміє, інакше, для чого ставати президентом країни, якої завтра може не бути?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Kluch
+4 # Kluch 27.07.2015, 04:23
І геніальна відповідь.жополизу:
Елена Диденко Лишний раз убедилась в таланте нашего "гаранта" профессионально вешать лапшу... Мой отец меня учил судить о людях по делам, а не по словам. Когда вы общаетесь с мастером разговорного жанра, то, практически всегда, вас обманывают. Он за свой счет отправил девочку милиционера на лечение - это очень хороший и благородный поступок. А в котлы отправить тысячи молодых и не очень украинцев - это что? 300 млн. потратил на благотворительность - это великолепно, а кому и на что конкретно? Это важно! Если президент страны вместе со своим народом, народ будет гордиться таким президентом. Но только факты говорят о другом: армию кормят, одевают и вооружают простые люди - это факт. Оружие и техника от государства на передовую попадает в ужасном состоянии. Почему бы ему не закупить на эти миллионы танки или БТРы и отправить их от своего имени, а не поломаную выкрашенную технику "передать" на фронт (многое из этого так и не доехало до фронта!). Посмотрите на военную технику и кол-во вооруженных людей, которых отправили на зап. Украину уничтожить 10 (!!!) правосеков! Почему на передовой нет такой техники и таких бравых ментов? Наверное, потому, что враг нашего президента не РФ, а патриоты Украины. К сожалению, наш президент - мастер разговорного жанра, торгаш, решала, но не верховный главнокомандующий. Наших ребят сделали на пердовой живыми мишенями благодаря "президенту мира". А что этот мир принес народу? Смерти и постоянную сдачу территории. Ему не нужен народ-победитель, ему нужны совсем другие люди... такие как в РФ - рабы.
Не подобається · Відповісти · 27 · 5 год · Відредагований

Дмитрий Бондаренко Ох и дурная ж вы.
Подобається · 7 · 23 липня о 23:53

Елена Диденко Дмитрий Бондаренко, может и дурная, зато честная. А это лучше, чем быть умной и врать и предавать на каждом шагу. Можно поинтересоваться из чего такой вывод сделали, потому как если аргументов нет, то это смахивает на "сам дурак", когда возразить нечем.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Додати коментар