4.6818181818182 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.68 (22 Голосів)

Через якихось 65 днів Кримчанє зрозуміють ,що іх знову бартанулі.))

А як все красіво починалось.Маніакальна ідея Молі ввійшла в отрофіровані головки мешканців півострова.

"Крым-вливайся !"-кричало кацапьйо.

І Крим ,з радісттю вступав в гівно новую жизнь.

Кацапська вата пізнала НІРВАНУ,,,

Але щастя було не довгим. Буцім наші війскові простітутки,через місяць були підсрачниками відправлені в місця дорогого хліба і дешевої риби.

До середини липня володарі розкішних апартаментів сараїв,вже не вийожувались, як раніше,а занялись маркетінгом-по кримськи,

 

Бєжєнці-апалченці отримали те шо їм і обіцяли-"доміки с видам на море" (море ,правда,було Біле).

Самі ярі патріоти-ватніки не спішили  залишати копієчку на "палуостравє".А якось, по старінке ,гріли і гріють сраку в Хургадє (хоча думками завжди з Кримом)))

Так,шо кримчанє, рубайте бабло. У Вас залишилось цілих 65 днів для заробітку,а потім якихось 300 днів будете кутаса смоктати  жити ні в чому собі не відмовляючи.

Нєрадівая мамаша вже своіх двух вибляків здихалась, черга за "старшеньким".

P.S. Колись знімаючи,в Алупці домік за 50 ує. на добу,хазяйка (вічно вимикаюча бойлєр втіхаря) жалілась "что Вам харашо,а она не имеет врємени даже пакупатся на морє,я думав ,-а ти не здавай кожну щель квартирантам,-дивишся і час появиться.Ну тепер,мабуть вона вже другий рік і купається і загорає. Так шо- будь здарова ,Нина Петровна,блеать!

 

 
Коментарі   
Сергій
+8 # Сергій 24.06.2015, 07:39
Повна відсутність сервісу при такій красі. Коли їздили востаннє, знімали квартиру у нормального хлопця: багато грошей не зідрав, чкурнув від нас на весь період, а потім ще й речі допоміг до потяга піднести. Коли півострів відібрали, знайшов його сторінку - а там герб расєюшкі. А був же адекватним...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Zozule4ka
+9 # Zozule4ka 24.06.2015, 08:09
Еге ж. Років 10 тому поїхали ми в Крим, оскільки в Одесі своє у нас море, то ми для відпочинку вибрали Кримські гори. База в горах так нічого. біля озера. А от Кримом ми були шоковані. Там так себе почуваєш як ніби час зупинився, ніби попадаєш у часи СРСР. Зачухане якесь там усе "Леніни" усюди. Магазини як при Союзі. А Ялта після Одеси непомірно, неоправдано дорога. Гарні малюнки. Дякую, Георгій за гарний настрій!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Kluch
+2 # Kluch 24.06.2015, 11:34
Дякую Аня :cheer: :cheer:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Додати коментар