4.5833333333333 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.58 (12 Голосів)

Нічого нового,накінець дегенерал муженко висрався висказався, що він не винуватий. "путін-хуйло"це  сама "працююча" відмазка наших бестолкових генералів. Як на мене ,то всіх полканів генералів хто старше 40 років,гнав би в три шиі з арміі.Всі вони учились при СРСР товаришували до 2014 року з друзяками з Мордору (і я впевнений,що і далі дружать).

19 героїв сьогодні загинули,але престарілий актор ТЮГу,москалик Фєдічєв знову збреше. Шукав його біографію,ніде не має,написано тільки(з його слів),що він з "Луганських казаков.Правда попався тут: .(У Федіщева в "аднакласніках " дві падруги,одна з Лєнінграда, друга ватніца з Єрусалиму).

 Кодись мені пропонували малювати(звичайно на халяву) для якогось бойового журналу (тіпа Кракаділ) для передової,я погодився відправив роботи,цензура заборонила,сказала ,мов сиди мовчи і малюй "аля путін-Хуйло" "у тібя єто лучше віходіт"...Журналу нема,а малюнки є))

Колекціонери.

Нас запевняли,що усіх високопосадовців з МО,будуть перевіряти на "детекторі".

..

Гелетей відбілюючи себе ,перекинув відповідальність за тисячі смертей на телефони.

І де він зараз вірний пес-охоронник Гаранта?

Памятаю історію про закупівлю бракованих броніків,і де ті казли зараз? Вірю що сидять))

Гарант заявляв,що він (і напевно каманда) "Президент миру"

А так..все "добре" Мирний план діє...

 ...

 
Коментарі   
Joanna Corsun
+8 # Joanna Corsun 28.08.2015, 07:06
Георгій ,ви молодець! В чомусь муженко правий, він не винуватий, бо він лише стрілочник. головний винуватець - порошенко - гімнокомандувач!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Ілля
+6 # Ілля 28.08.2015, 07:17
Дякую, пане Георгій!
Сподіваюсь, що тими хто закуповував неякісні берці, розкрадав амермеанські сухпайки та канадські берці, буде те саме, що й з тими, хто закупив неякісні борніки.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Додати коментар