Jjoriki.com
Jjoriki

Нещодавно мав "задоволення"на "1+1" подивитись авторську програму, нашого міністра далекого від культури- Кириленка "Мінкульт". Шо сказати що програма шо міністр-повний совок з комсомольським нафталіном.Гості жаліються на життя культуру,а воно кліпає очима і робить вигляд,що йому буцім встидно.

 З "досягнень " міністра останнього часу була виставка копій картин якогось рига з м.Дружковка- Ашотіка . Посилання на порно тут . Спродобалось що Кириленко заявив,що виставка фотокопій буде пересувною. Думаю нашому культурологу(завдяки політиці його босів) потрібно задуматись над пересувною виставкою фотокопій продуктів харчування.

Ну і про програму "Мінкульт" хватило мене тільки на один випуск ,де відомий художник Анатолій Криволап жалівся на те,що ми єдина країна в Європі де не має музею" Сучасного мистецтва" ,а Славік його весь час перебивав і постійно  цікавився ,як йому вдалось так дорого продати свою картину "Кінь" (186,2 тис. фунтів) і чи є формула малювати такі штуки на продажу за великі бабоси.(видно це у нашого Яйцеликого головне болюче питання)..

Ось і сам випуск :

 

 

Додати коментар