Jjoriki.com
Jjoriki

Верховний Суд США легалізував одностатеві шлюби в усій країні Барак Обама привітав легалізацію гей-шлюбів на всій території США...

Але мордор тільки за вічні цінності.

В Америці Білий Дім змінює свій  офіційний логотип на колір веселки.

Колись Бродський (не чмо,а поет) ненавидівший Євтушенко сказав: "Если Евтушенко против колхозов-то я ЗА!".Перефразовуючи скажу, шо мене дивує поведінка наших радикалів . Якщо ви бачите шо політика казапья ненавидить любі прояви індивідуальності ,то будьте -за.або просто сидіть і мовчіть.

Мене завжди бісила зеківська культура-де жінка це простітутка,шлюха,шмара і т.д.,за яку "ні нада впрягатся" але "мать-ета святоє". Про мать складають пісні возвеличують іі,але не можуть зрозуміти,шо та" шмара" може стати матірью і народити хлопа,який колись виросте і попаде в тюрягу .І та "прастітутка" автоаматично (в  його очах) переходить в ранг Матєрі... Тим хто ,всираються проти гомосексуалізму, можна сказати те саме..Уявіть на хвилину,шо ваш улюблений син або донька ,скажуть вам ,шо  вони" не такі".Хотів би я побачити,як ви покличете друзів,натягнете балаклави на голову,нашпігуєте чайник тортилом з цвяхами і підете пиздити свою дитину..

Десь так...

Додати коментар