Jjoriki.com
Jjoriki

Виявляєтья від великого боксера до гівномера один крок

 Фіталька мабуть забув про "Український фронт" який Допа і Гєпа організовували для винищення українців.І де каліка відкрито погрожувало Фіталіку. (А інтернет нагадає) Дуже цікаве відео від 1.02.2014року :

http://tsn.ua/ukrayina/kernes-poobicyav-kostrubatomu-boyaguzovi-klichku-spravzhnogo-suprotivnika-332438.html

"Зараз іде формування народної гвардії серед бажаючих добровольців. Я думаю, що люди з військовим досвідом, люди зі спеціальною освітою юридичною допоможуть підказати законні методи, котрі дозволять нам захищати сьогодні будівлі, а також розпочати звільнення раніше захоплених", - повідомив голова Харківської ОДА Михайло Добкін. Ще одна ініціатива "Українського фронту" - долучитися до переговорів між опозицією та президентом зі своїми вимогами. Зокрема про безапеляційне звільнення протестувальниками всіх будівель по Україні. Найпопулярніші слова у промовах - "неофашизм" та "бендерівці". Згадували й лідерів опозиції. До прикладу, харківський мер хоче зустрітися з Віталієм Кличком. Читайте також: Кернес назвав Богословську "повією" і заявив, що вона "прогнила до п'ят" "Я не виключаю цих досягнень, котрі завойовані спортсменом Кличком на світовій спортивній арені, і він абсолютний чемпіон світу з боксу. Але йому, мабуть, не зустрічалися справжні суперники, а ці суперники – народ України, котрий не дозволить проводити йому свої, пробачте, кострубаті удари, тому що він боягуз! Хай приїде сюди! Нехай сюди в цю залу зайде", - закликав голова Харківської міської організації ПР Геннадій Кернес. Після кількагодинних промов делегати роз'їхалися. На прохання конкретизувати, коли почнуть звільняти адмінбудівлі, так і не відповіли.

Коли Фіталька зрязу лягло під кацапську церкву-думав ,що це помилка молодого мера,але зараз бачу ,що це поведінка звичайного ЧМО...

...

.

Додати коментар