4.5555555555556 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.56 (18 Голосів)

Відомий журналіст Сергій Лещенко заявив ,що із-за подій в Мукачево ,Україні не бачити безвізового в"їзду в Є.С. Урааа,причина знайдена!

А може причина в тому плядстві ,яке вже півтора року існує в Украіні? І вроді розумний хлоп для чого писати таку херню?

Дуже сподобалось ,"про страх стрілянини в центрі Києва.."..

  Я думаю,що з "Центру Києва потрібно було і починати")))

Мені здається що рішення про ненадання Україні безвізового в"їзду в Є.С.,було прийнято европейцями ,після того коли вони подивились ,установчі збори кандидатів партії "Жрати по-новому",де замість одного Балоги протягували -три (а попало цілих шість).І Ви Сергію там були і ржали разом з усіма...

 

Тепер після щоденних  постів  про Коломойського ,будемо рахувати Ярошів..

Побачимо наскільки,вам це вдасться...

P.S.Питання є ??7

...

 

 
Коментарі   
Kluch
+2 # Kluch 12.07.2015, 21:25
Тарас Лісевич
ФБ в роздумі. Хтось за ПС, хтось проти. Страшать махновщиною, хуйлом, нечемним ПС. Все добре. Добре бути легітимним. Це дійсно добре. Так має бути. Бути легітимним, визнаним. Бути чемним і прилизаним. Стабільним і заможним. Таке не дано кожному. От коли легітимний міліціонер гвалував жінку і кинув в вогнище...Коли легітимний азаров скомандував поливати людей на морозі. Коли легітимний урка дав відмашку стріляти. Коли легітимний охендовський, легітимний ківалов, легітимні судді, прокурори, менти. Ага - це все слова. А нелегітимні батьки вивозять легітимно вбитого сина з АТО і пробують легімітизувати смерть купою довідок. Чи легімітизувати поранення в АТо, бо лікувати держава не збирається. Нелегітимні волонтери, нелегітимні добровольці. Зато легітимний шуфріч і ахметов. Страшать тим, що коли зграя тітушок бути калічити атошника, а він, бачите, посміє перестріляти ублюдків. Коли автовбивцю мажора чи п'яного прокурора прийдеться пристрелити на місці, бо поняття справедливості в судах відсутнє. Колилікарям не дають лікувати, вчителям вчити, військовим захищати Батьківщину. Така лірика. :kil: :kil: :kil:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Додати коментар