4.6666666666667 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 (12 Голосів)

Пройшла генеральна репетиція перед аццкою жопою восени. Наш гарант показав все своє брехливе  нутро. Якось непомітно пройшла в "день тиші" заява  П.О.Па  "про вибори". Коли гарант шість раз каже слово "гречка" і" будемо за гречку карати",всі розуміють проти кого почалась війна. І мені "до бздюри" Корбан з його гречкою,(він не є Гарантом ПРАВДИ (Конституціі)). Я просто не вірю у зміни" на краще" в Україні з П.О.Пом.

 

 Так шо чекаємо осені.

P.S.  Там Єрэмєєва кобила збила... Мабуть знала,що він є чмо ригівське і торгує ,самим злим ворогом коней-бензином. Дякую тобі невідоме животне.

 
Коментарі   
Zozule4ka
+8 # Zozule4ka 27.07.2015, 02:02
Так влучно сказав, Жора малюнком і словами. Гарантові, якщо так дуже хоче змін, то не з гречкою би боротись, а з бідністю. Ситі не взяли би цю гречку. Вигідно управляти злиднями, дешевше обійдуться на виборах голодні. Коли немає чим годувати дитину чи хворих батьків, роботи немає, то людям не до високих ідеалів. Пихаті, розбещені олігархи хіба знають проблеми народу? Ситий голодного не розуміє.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Zozule4ka
+6 # Zozule4ka 27.07.2015, 02:04
Дякую, що залишаэшся в строю, Жора і борешся до кінця за правду. Інколи опускаються руки, бо здається, що це бій з вітровим млином. Так шкода наш багатостраджальний український народ, скільки вже людей полягло при цьому Гарантові, з його перемир'ям, а скільки ще поляже- не відомо. І як вірно Ти написав за Єремєєва. Чому не пишуть призвіща поранених і загиблих хлопців у новинах? А ці... хай хоч усі до одного собі голову зламають на кобилах. Славу мають ті, хто гине в бою за рідну землю, а не ті хто впав з кобили. Бог, гадаю, бачить це все і колись настане на нашій землі справедливість і мир. Зосталась надія одна.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Kluch
+6 # Kluch 27.07.2015, 02:13
Дякую. Згоден зараз злиднів купити-дешевше.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
volunjak
0 # volunjak 27.07.2015, 12:58
"-всеравно НАШИ победят" - Україна сьогодні унікальна не тільки тим, що може вигнати нахуй урка президента, :maniac: може стримувати армаду далбайобської країни сусіда в супереч наказам і зраді хенералів, :kil: але й організувати на своїх теренах запеклі бої-пойобіща жидів за владу... :pediki: :otsos: :gopnek: як не крути, а в цій країні жити весело! :super:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Додати коментар